Dzień dobry
Jest niedziela 12 Maja 2024, 132 dzień roku
Imieniny obchodzą: Achilles, Joanna, Dominik i Pankracy
wschód słońca: 04:49   zachód słońca: 20:36
Ostatnie komentarze
Krzysiek - Test [news]
Rekordowa ryba
Ankieta
Jak oceniasz now wygląd i funkcjonalność strony ?

Bardzo dobrze
Bardzo dobrze
71% [5 głosów]

Dobrze
Dobrze
29% [2 głosów]

Tak sobie
Tak sobie
0% [0 głosów]

Źle
Źle
0% [0 głosów]

Tragicznie
Tragicznie
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 7
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 22.04.21
Najwięcej postów napisali
Krzysiek25
Tomek Rogalski19
AdrianP10
Radzii6
Coyote5
Rafik2
Krzysiek981
Adam1
Zobacz temat
 Drukuj temat
Zezwolenia roczne 2021
Coyote
Jak w temacie, czy jest możliwość wykupienia zezwolenia rocznego na wędkowanie na 2021 rok?
 
Krzysiek
Witaj, bardzo dobre pytanie, zapytam właściciela o taką opcję zezwolenia. Sporo wędkarzy przyjeżdża powędkować okolicznościowo kilka razy w roku, są też tacy którzy spędzają każdą wolną chwilę na łowisku.
„Zawsze jest dobry dzień na ryby . Tylko ryby czasem o tym nie wiedzą.”
 
Coyote
Super, dzięki za tak szybką odpowiedź. Czekam za informacją.
 
Tomek Rogalski
Cześć Moczykije, swoją drogą to dobry pomysł pod warunkiem, że zezwolenia jednodniowe zostaną. Druga sprawa to ile takie roczne pozwolenie by kosztowało. Fajne
 
Krzysiek
Cześć szuwarowy kłusowniku Szeroki uśmiech dla ciebie to dwa worki złota Pokazuje język
„Zawsze jest dobry dzień na ryby . Tylko ryby czasem o tym nie wiedzą.”
 
Coyote

Cytaj

Tomek Rogalski napisał(a):
Druga sprawa to ile takie roczne pozwolenie by kosztowało. Fajne

Tomku, w tym roku roczne na jezioro w Osieku kosztowało 270zł, Zbiornik Rybnik w Silnie było 210zł. A na Wisłę dla niezrzeszonych w PZW 550zł, a jedno łowisko 530zł, natomiast na wszyskie wody PZW to 580zł na rok. Wiem, że to może słabe porównanie, bo na wodach prywatnych właściciel decyduje czy i w ogóle można, więc nawet i 1000zł może chcieć, w końcu jego woda, ale zawsze to jakiś punkt odniesienia może być no nie? Uśmiech
 
Krzysiek
Tylko na wymienionych akwenach można wędkować cały tydzień, w Łążynie, mam nadzieję "tylko przejściowo" będziemy w weekendy, niedzielę i święta.
„Zawsze jest dobry dzień na ryby . Tylko ryby czasem o tym nie wiedzą.”
 
Tomek Rogalski
~Krzysiek dam trzy worki złota Pokazuje język a, tak na poważnie to dlaczego tylko weekendy, niedzielę i święta. Rok temu można było od 5:00 do 20:00 każdego dnia, dlaczego taka zmiana ? Właściciel musiałby policzyć co mu się bardziej opłaca czy opłata dzienna czy abonament.
 
Coyote
Ewentualnie można ilość rocznych zezwoleń ograniczyć i sprzedawać w "okienku" czasowym np. od grudnia do stycznia, żeby właściciel nie był stratny a jednocześnie stali bywalcy mieli w tym pewną formę zniżki. Było nie było roczne zezwolenie zwykle zwraca się wędkującemu po kilku-kilkunastu sesjach wędkarskich Uśmiech
 
AdrianP
Fajnie by było gdyby łowisko było otwarte cały tydzień. Fajna opcja też stworzyć jakiś wewnętrzny komitet który by w jakimś stopniu dbał o sprawy związane z łowiskiem
 
Krzysiek
Na razie nic jeszcze nie wiem, jutro będę rozmawiał z właścicielem. Komitet na prywatnym łowisku raczej nie przejdzie, gdyby ten staw był gminny to można by było stowarzyszenie założyć jak Toruńskie Towarzystwo Wędkarskie
„Zawsze jest dobry dzień na ryby . Tylko ryby czasem o tym nie wiedzą.”
 
Coyote
Dzięki, Krzysiek. Czekamy za informacją Uśmiech
 
Tomek Rogalski
Adrian chce założyć komitet wyzwolenia stawu Szeroki uśmiech
 
AdrianP
Dokładnie Uśmiech
 
Krzysiek98
Witam mam zamiar wybrać się pierwszy raz na łowisko i mam takie pytanie jaka jest cena za dniówkę? Od której do której można wędkować. Oraz czy można ze sobą zabrać psa? Oczywiście pamiętając o tym żeby po nim posprzątać
 
Krzysiek
Szczerze mówiąc to nie mam zielonego pojęcia, właściciel posiada dwa własne pieski ale czy można ze swoim pupilem to nie wiem. Wejściówka się nie zmieniła 30 zł. Wędkować można od 6:00 do 20:00 ale lepiej zadzwonić +48 600 520 999.
„Zawsze jest dobry dzień na ryby . Tylko ryby czasem o tym nie wiedzą.”
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło




Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Rafik
28-04-2022 19:06
Strzałka Uśmiech

Adam
27-04-2022 19:55
Witam kolegów.

Krzysiek
23-04-2022 23:12
Radzii zapodaj nr fona na priva to zadzwonię O,K,

Krzysiek
23-04-2022 23:02
Strzałka - nie w nocy ale przed świtem. Oczywiście zapraszamy na wspólną zasiadkę Uśmiech

Radzii
21-04-2022 18:42
Witam kolegów po kiju Uśmiech Co Wy się w nocy na rybki umawiacie ? jak by co to jadę z wami Szeroki uśmiech

Użytkowników: 12 Postów na forum: 69 Pliki w Download: 0
Postów w SB: 38 Tematy na forum: 10 Komentarzy: 1
Unikalne wizyty: 24078 Artykułów: 0 Zdjęć w galrii: 56
Copyright © Łowisko Łążyn II 2021


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.