Dzień dobry
Jest poniedziałek 13 Maja 2024, 133 dzień roku
Imieniny obchodzą: Gloria, Gerwazy, Robert i Serwacy
wschód słońca: 04:47   zachód słońca: 20:38
Ostatnie komentarze
Krzysiek - Test [news]
Rekordowa ryba
Ankieta
Jak oceniasz now wygląd i funkcjonalność strony ?

Bardzo dobrze
Bardzo dobrze
71% [5 głosów]

Dobrze
Dobrze
29% [2 głosów]

Tak sobie
Tak sobie
0% [0 głosów]

Źle
Źle
0% [0 głosów]

Tragicznie
Tragicznie
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 7
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 22.04.21
Najwięcej postów napisali
Krzysiek25
Tomek Rogalski19
AdrianP10
Radzii6
Coyote5
Rafik2
Krzysiek981
Adam1
Zobacz temat
 Drukuj temat
Jak myślicie jaki będzie hit sezonu 2021
Tomek Rogalski
Cześć, w sezonie 2020 r. na łowisku najczęściej wędkarze łowili na kulki halibutowe lub na pellet krabowy, ciekawe jaką teraz wymyślą metodę ? W zeszłym roku próbowałem łowić na kulki owocowe albo mix owocowe i rybne, w tym roku cały Kwiecień szła produkcja kulek wszelkich typów. Ciekaw jestem na co łowicie. Pozdrawiam
Edytowane przez Krzysiek dnia 26-04-2021 20:51
 
Krzysiek
Rok temu było ciężko, pogoda szalała ale małe sukcesy były. Łowiłem na bałwanka jedna miodowa i Szprotkowa własnej produkcji czasami kulka i Dendrobena nr.3. w tym roku oprócz kulek pójdzie w ruch wszelki pellet na włosie.
 
Tomek Rogalski
Co prawda to prawda było gorąco wiało i to strasznie, pogoda nie oszczędza wędkarzy ale było super złowiłem kilka ładnych okazów, kilka razy ryba zabrała wędkę do wody. Fajna woda.

Ps. Co to jest - Edytowane przez Krzysiek dnia 26-04-2021 20:51
 
Krzysiek
Napisałeś kilka błędów to poprawiłem Pokazuje język
 
AdrianP
Witam Panowie. Ja po dzisiejszej rozmowie telefonicznej z Krzyśkiem bardzo chętnie będę odwiedzał łowisko, jestem w waszej okolicy nowym mieszkańcem więc z miła chcecie spędzę czas nad to piękna wodą.Co do metod łowienia i przynęt myślę że najpierw muszę się zapoznać z wodą, ale wszelkie wskazówki mile widziane pozdrawiam Adrian.
 
Krzysiek
Witaj, łowisko również mi się podoba, cisza spokój można odpocząć. Samo łowisko jest zbiornikiem sztuczny, głębokość łowiska to od 70 cm - 2,5 m chociaż na samym środku jest wykopany rów i tam jest już głębiej nawet do 3,5 m. Ryba jaka występuje to bardzo duża Tołpyga, duży Amur i Karp, reszta to Karaś, Okoń, Płoć. Choć widziałem wędkarza który wyciągną sporego szczupaka.
 
Tomek Rogalski
Adrian gdzie mieszkasz bo ja w Toruniu ale to blisko do Łążyna. Regularnie całe lato tydzień w tydzień tam siedzę.
 
Krzysiek
Tomek a gdzie można Cię zastać nad wodą, masz ulubione miejsce, może jakieś tajne o którym nikt nie wie. Pokazuje język
 
AdrianP
Ja jestem z Brzozówki Tomku.
 
Tomek Rogalski
No to mieszkasz w drodze na łowisko superSzeroki uśmiech Musimy się kiedyś umówić na wspólne rybki. Krzysiek mojej tajnej miejscówki nie zdradzę Fajne

Ps. sorki ale muszę edytować, ta fota w profilu to jesteś Ty czy nie ?
 
AdrianP
Nie ma problemu, bardzo chętnie poznam nowych kolegów wedkarzy.Tak dokładnie mieszkam w drodzę na łowisko Uśmiech
 
Tomek Rogalski
Na pewno się umówimy tylko niech się zrobi trochę cieplej. Szkoda, że w środku tygodnia będzie zamknięte.
 
AdrianP
No na to już nie mamy wplywu niestety, ale fakt pogoda jest słaba dziś w drodzę dopadł mnie śnieg
 
Tomek Rogalski
Co racja to racja, pogoda szaleje. Mam tylko cichą nadzieję, że właściciel sporo zarybił i będzie wesoło. Niestety muszę lecieć jutro do roboty. Trzymaj się. Uśmiech
 
AdrianP
Pozdrawiam Cię do uslyszenia.
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło




Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Rafik
28-04-2022 19:06
Strzałka Uśmiech

Adam
27-04-2022 19:55
Witam kolegów.

Krzysiek
23-04-2022 23:12
Radzii zapodaj nr fona na priva to zadzwonię O,K,

Krzysiek
23-04-2022 23:02
Strzałka - nie w nocy ale przed świtem. Oczywiście zapraszamy na wspólną zasiadkę Uśmiech

Radzii
21-04-2022 18:42
Witam kolegów po kiju Uśmiech Co Wy się w nocy na rybki umawiacie ? jak by co to jadę z wami Szeroki uśmiech

Użytkowników: 12 Postów na forum: 69 Pliki w Download: 0
Postów w SB: 38 Tematy na forum: 10 Komentarzy: 1
Unikalne wizyty: 24099 Artykułów: 0 Zdjęć w galrii: 56
Copyright © Łowisko Łążyn II 2021


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.